Hakkımızda

1998 Yılında İbişler A.Ş. tarafından kurulmuştur, o günden bu güne dek plastik sektöründe hizmet vermektedir.

Türkiye’ de kurulduğundan bu yana plastik sektöründe en dinamik oyuncuları arasında yer alan Seçkin Plastik, yeniliklere açık kapısı sayesinde hızla büyümesini sürdürüyor. Modern teknoloji ile donatılmış tesisinde özellikle ev kullanımına yönelik plastik ürünler üreten Seçkin Plastik, üretim kapasitesini talebe bağlı olarak arttırabilme ve kontrol edebilme esnekliğine sahip ender şirketlerden birisi durumunda, Plastik kovadan, sepete, tabureden, banyo aksesuarlarına kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, yeni ürün geliştirme çabalarına da kendisine vizyon edinerek, pazarda ki esnekliği doldurma adına önemli bir misyon üstlenmiş durumda.

Rolex, Omega i Panerai, które dziś można opisać w trzech modelach zegarków submariner repliki Rolex, a trzy zegarki klasyczny kształt atmosfery, dokładny czas podróży, absolutnie może spełnić Twoje codzienne potrzeby. Wysoki stopień uznania, ale także spełnij swój nastrój Hyun, czyńcie jedno i drugie. Pokrowiec “Clean Dial” rolex replika Online ma 39 mm szerokości i jest wodoodporny do 50 metrów (w porównaniu do 100 metrów większości przypadków Oyster – które nie są zegarkami nurkowymi). Jest cienki na nadgarstku, a lekki fluting na tarczy przypomina zarówno historyczne zegarki Rolex, jak i coraz popularniejsze, bardziej odważne, karbowane tarcze w repliki zegarków, takie jak Rolex Datejust.

Data Rolex Cellini (w tym miejscu) jest dość prosta i, jak sama nazwa wskazuje, oferuje zegar wybierania daty w porównaniu z datą, tak jak w innych modelach repliki zegarków. OriginalRolex Cellini Time Watch Replica miał interesującą konstrukcję tarczy z wieloma elementami. Kombinacja cyfr rzymskich i stosowanych znaczników godzin w stylu batonowym była zasadniczo podzielona na pół z pierścieniem znacznikowym w połowie minuty. Z początku ciekawy, że projekt był bardzo sprytnym sposobem na to, by proste wybieranie nie było tak proste.

Özellikle ev hanımlarının vazgeçilmez yardımcısı konumunda ki ürünleri üreten seçkin Plastik, nihai tüketici odaklı üretim sistemiyle, pazardaki talebi en kısa sürede belirleyip üretimini ve pazarlama stratejilerini de bu tespitler doğrultusunda belirleme yeteneğine sahip olmakla beraber endüstriyel üretimde Türkiye’ nin stratejik önemini benimseyen firmamız, Türkiye’ nin yanı sıra, bulunduğu bölgenin de en önemli üreticileri arasında yer almaktadır.

Avrupa standartlarına yükselttiği kalite anlayışı ile sürekli ön planda kalmayı başaran Seçkin Plastik, Üretim teknolojisi konusunda da Dünyada ki gelişmeleri yakından izleyen, sektörün dinamiklerine hızla uyum gösteren, sağlıklı ve sistemli yapısı sayesinde geleceğe umutla bakıyor.